Fat silver Ryssland
2013-07-08
194562
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, silver, Ryssland, 1890-tal, genombruten dekor, vikt ca 380 g
Omfattande skador, tennlödningar