Bord på pelarfot
2013-07-08
194542
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BORD på pelarfot, 1800-tal, mahognyfanér, hjultrissor, lådor i sargen, höjd 75, 128x78 cm
Skador, slitage