Takarmatur mässing
2013-07-08
194525
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, för 8 ljus,1800-talets andra hälft, delvis förgylld mässing, höjd ca 80 cm, diameter 70 cm
Delvis renoverad och kompletterad