Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-07-08
194521
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Teniers, krogexteriör, olja på pannå, ca 50x62 cm
Skador, större färgbortfall, krackeleringar, retuscher