Bengt Lindström färglitografi
2013-07-07
194513
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 43/200, färglitografi, ca 74x53 cm
Gulnat blad