Luktdosa dosa silver 1800-tal
2013-07-10
194511
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LUKTDOSA, silver, stämplad AB 1852, DOSA, silver, stämplad Stockholm 1866, längd 4 resp 4, 7 cm
Med inskription