Dosor i silver Holland
2013-07-10
194506
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DOSOR, 4 st, silver, Holland, 1800-tal, dekor med heraldisk sköld, två med stjärnform
Spår av tejpmärken, smärre bucklor