Träsnitt Japan
2013-07-10
194437
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
FÄRGTRÄSNITT, 2 st, Japan, ridande krigare och djävul på flykt, 1800-tal, meiji eller edoperioden, 22x16 resp 24x18 cm
Träsnittet med ridande krigare med smärre skador