Ljusstakar 1800-tal
2013-07-07
194434
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Utropspris | 12 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 36 cm, lampskärmar samt eldelar medföljer