Träsnitt Japan
2013-07-10
194431
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÄRGTRÄSNITT, Japan, 1800-tal, meiji eller edoperioden, landskap, osignerat, ca 15x22 cm
Tvådelat, smärre skador