Lasse Åberg färglitografier
2013-07-07
194430
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek), oramade