Ulvåsa Slott
2013-07-07
194426
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ulvåsa Slott, Östergötland, signerad Schönberg, olja på duk, 56x39 cm