Yrjö Edelmann färglitografi
2013-07-07
194422
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad