Madeleine Pyk färglitografi
2013-07-07
194403
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad och numrerad M Pyk, färglitografi, 68,5x46,5, oramad