John Jon And oljemålning
2013-07-15
194270
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
JOHN JON AND (1889-1941): TUMMELITEN, originalmålning för uppsättning på Operan1936, olja på pannå, signerad JonAnd, 99x69 cm