Oscar Reuterswärd Madeleine Pyk
2013-07-06
194269
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): (2) Kompositioner, signerad Oscar Reuterswärd, 1/99 resp 75/200m bladstorlek 70x50 resp 60x40 cm
PYK, Madeleine (född 1934): Figurscener, signerad M Pyk, 173/200, färglitografi, bladstorlek 65x50 cm, oramade
Hanteringsveck, gulnader