Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BOBERG, Anne-Marie (samtida): Stockholm, signerad och daterad Boberg -97, olja på duk, 24x19 cm
Zustandsbeschreibung
194265
2013-07-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner