Rökbord 1930-tal
2013-07-05
194187
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÖKBORD, 1930-tal, fanérat i olika träslag, dekor i form av intarsia med motiv av fiskebåtar, höjd 58, 60x60 cm
Smärre fanérskador och fläckar