Koppar med fat Kina
2013-07-05
194137
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPAR med fat, 2+2+1 st., KOPPAR 2 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal, famille rose samt emaljfäger
Smärre kantnagg, enstaka sprickor