Rakspegel
2013-07-05
194106
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAKSPEGEL, delbar skiva, 1800-talets slut, mahogny, reglerbar höjd, nyckel finns
Fläckar, fanérskador