X:et oljemålning
2013-07-04
194044
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Barnporträtt, signerad Sven Erixson, olja på pannå, 55x46 cm
Färgbortfall