T Hedqvist oljemålning
2013-07-04
194037
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZUHR, Hugo (1895-1971): Strandmotiv, monogramsignerad HZ, olja på duk, 47x55 cm
Obetydlig skada