Bertil Wahlberg oljemålning
2013-07-04
194015
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-80): Sydlänsk strand med båtar, signerad Wahlberg, olja på duk, 49x97 cm