Skedar silver
2013-07-04
193970
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKEDAR, 19 st., silver, olika modeller, mestadels Danmark, vikt ca 860 g
Skador och slitage