Ulf Malmgren oljemålning
2013-07-04
193923
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Jeanette på Landings", signerad och daterad U Malmgren 1984, olja på duk, 81x100 cm