Ulf Malmgren olja
2013-07-03
193916
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Cigaretter", signerad och daterad U Malmgren, 1990-tal, olja på duk, 42x60 cm