Karl Axel Pehrson litografi
2013-07-03
193914
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -80, 329/360, färglitografi, 27x34,5 cm