Karl Axel Pehrson litografi
2013-07-03
193913
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -81, 484/500, färglitografi, 36x27 cm