Agnes Cleve pastell
2013-07-16
193905
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Bron och träden, Assisi, Italien, 1922", signerad och daterad A. Cleve Assisi 5 mars -22, pastell, 26x34 cm