Agnes Cleve pastell
2013-07-16
193904
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Rom", signerad och daterad A. Cleve Roma 14 febr -22, pastell, 32x36 cm
Två mindre revor och en smärre hanteringsskada