Agnes Cleve akvarell
2013-07-16
193892
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Blomma vid fönstret", signerad A. Cleve, akvarell, 41x31 cm