Månskenslandskap oljemålning
2013-07-03
193737
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Tyskland 1800-talets mitt): Månskenslandskap, olja på duk, 36x56 cm