Gertrud Wieselgren oljemålning
2013-07-02
193711
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
WIESELGREN, Gertrud (född 1929): "Höstljus Lidingö", signerad, daterad 83, olja på duk, 54x73 cm