Målning
2013-07-02
193660
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Barnstudie, olja på duk uppfäst på pannå, 30x26 cm
Ytskador