Pierre Olofsson litografi
2013-07-02
193647
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson 103/150, litografi, 54x39 cm
Repa