Målning 18/1900-tal
2013-07-01
193629
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Gammal kärlek, bär signatur, olja på duk uppfodrad på pannå, 36,5x31 cm
Ytskador