Kastruller tråg koppar
2013-07-01
193577
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KASTRULLER med lockplättar, 7 st, TRÅG, koppar, förtennta, märkta MH (Utrikesministerhotellet), olika storlekar, diameter/längd 14-45 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Slitage