Kastrull vattenbehållare koppar
2013-07-01
193576
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KASTRULL, VATTENBEHÅLLARE med tappkran, koppar, förtennta, märkta MH (Utrikesministerhotellet), höjd 32 resp 51 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Slitage