Sven Jonson litografi
2013-07-01
193517
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JONSON, Sven (1902-81): Vikingaskepp, signerad, 165/390, färglitografi, 40x48 cm