Waldemar Sjölander olja
2013-06-30
193473
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): Stilleben med blommor, signerad Wald Sjölander, olja på pannå, 33x34 cm