Soffbord Svenskt Tenn
2013-06-30
193457
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SOFFBORD, Svenskt Tenn, modellnummer 1028, foten fanérad i valnöt, bordsskivan fanérad i rot, höjd 60, diameter 100 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Bordsskiva och pelarfot med fanérskador, lös skiva