Stolar förgyllda
2013-06-29
193368
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, förgyllda, sitsar i rotting
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Pappersrester, slitage