Slagbord allmoge
2013-06-28
193312
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SLAGBORD, 1900-tal, allmoge, på tidigare underrede, med låda i sargen, signerad och daterad 1887, delvis bemålad, höj 68, 99x44, totallängd 102 cm
Renoverad och kompleterad