Lena Linderholm färglitografi
2013-06-28
193266
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Blommor, signerad och numrerad Lena A Linderholm, färglitografi, bladstorlek 76x58 cm