Max Walter Svanberg färglitografi
2013-06-28
193263
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition, signerad, 23/300, färglitografi, 88x60 cm