Erik Jerken oljemålning
2013-06-28
193247
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JERKEN, Erik (1898-1947): Nakenakt, signerad Jerken, olja på duk, 50x66 cm