Bernhard Oscarsson oljemålning
2013-06-27
193201
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Landskap med Väderkvarn, signerad Oscarsson, olja på duk, 36x45 cm