Tallrikar Kina
2013-06-27
193153
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 9 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 23 cm
Lagningar, sprickor, nagg