Esaias Thorén oljemålning
2013-06-26
193033
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med fiskar, signerad E. Thorén, olja på pannå, 45x53 cm