Kastruller formar koppar
2013-06-26
193012
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KASTRULLER, med lock, 4 st, FORMAR, 3 st, 18/1900-tal, koppar
Smärre skador